KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16087502
nr 1608 7502
Blandteknik
Fritjof Katter (1906-1985), Modell. Signerad, blandteknik, daterad -46, Modell, 74x49 cm, yttermått inklusive ram: 82x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2024
kl 20:19:12
25/3 19:31:48